בית

בבל , , 21/4/2019

                           

 

פנחס כהן גן מי‮ ‬שנולד‮ ‬עבד‮ ‬אינטלקטואלי‮ ‬ימות‮ ‬כמו‮ ‬כלב‮ ‬סנטימנטלי

מבלי לפגוע בזכויות

תגובה פומבית

20.3.2005


לכבוד עורך "מעריב" מר אמנון דנקנר

לכבוד עורך "מוסף שבת" מר רפי מן

מערכת הנהלה — פקס 03-3610614

רח קרליבך 2, ת"א


הנידון:   תגובה לביקורת שפורסמה במעריב מוסף שבת, עמוד 28 — תחת הכותרת "גורנישט מיט גורנישט" מאת שמעון בוזגלו (המהווה עבירה על חוק לשון הרע).


שלום רב,

נדהמתי לקרוא את דברי השקר של מר בוזגלו, שנמרחים על חצי עמוד. הוא עבר על הדיבר הראשון של הביקורת הקובע שאין להחליף בין הנושא המבוקר לנשוא הביקורת.

בחלק הדן על האמנים הוא מפיץ את בורותו ברבים, וקורא אליה לדגל. הוא מתנהג ככלב המלקק את ידי אדונו האשכנזי ורומס את נשוא ביקורתו המזרחים.

לידיעת קוראי "מעריב", כל האמנים המשתתפים בתערוכה "שפת אם" אינם זקוקים לתערוכה הזו כדי להתפרסם, כולם אוונגרדיים — ולא מסחריים; כמו מר בוזגלו שנאלץ לשקר כדי להתפרנס.

באשר לביקורתו על החלק הטקסטואלי הוא מוכיח שהוא ממש אידיוט. המערב לא המציא שום רעיון פילוסופי מהפכני במשך מאות השנים האחרונות, ההפרטה הסוציולוגית שהאנושות עוברת היא מבורכת, אין לאף  אחד בעלות על כאב, ואין לאף אחד זכות להשפיל נדכא, גם אם שמו בוזגלו.
אינני מכיר את מר בוזגלו, אך אני בטוח שדרכו לא תצלח בעתיד, כי מי שנולד עבד אינטלקטואלי ימות כמו כלב סנטימנטלי.לסיכום: האשכנזים בלחץ כי ספרותם ואמנותם קפואה למעלה מחמישים שנה, והדרך להתבצר היא נטיעת כאוס בין היוצרים המזרחים, ולבוז להם.


 על החתום:

פנחס כהן גן 

אמן עצמאי עכשווי וטוטאלי

ופרופ לאמנות.

(BA, BFA, MFA, PROF)

מען רחוב וילנא 2

 ת"א 63476


 העתק: משרד מבקר המדינה

 ירושלים


פנחס כהן גן: גניאולוגיה

1. נצר לעדת האנוסים מ"אביוני פדותך" טולדו — ספרד 1492.

2. נצר נצרים ל"המדוכאים עלי אדמות", קהילת אמסטרדם 1600-1550

3. נצר למשפחות היהודים (מצד אמי) "מבקשי דרך" שקיבלו את הפריבילגיה לחופש דת ותרבות מעמנואל פוליברט, דוכס סאבויָה, שניתנה בטורינו ביום 4.9.1572  
ברשת מ-26/03/05

cohengan1.jpg

המכתב של פנחס כהן גן

הח'שומה של גורנישט מיט גורנישט

המשך הדיון על "חזות מזרחית" ועל המאמר של שמעון בוזגלו, באתר "העוקץ". >>>

 

שולמית הראבן ימים רבים, אוטוביוגרפיה

הספר ימים רבים, אוטוביוגרפיה הוא רטרוספקטיבה של יצירות המספרות על חיי המחברת. האוטוביוגרפיה של הראבן היא מופת הן לחיים בלתי-שגרתיים והן למעשה אמנות. >>>

ברברה ארנרייך כלכלה בגרוש

דו"ח על הבנאליות של העוני. ברברה ארנרייך רצתה ללמוד על בשרה את משמעות החלום האמריקאי מנקודת מבטם של אנשים עובדים אשר המשתכרים פחות משישה דולר לשעה. אתנוגרפיה חברתית ריאליסטית שהיתה לרב מכר ענק בארצות הברית ובאירופה. >>>

יואל כהן 5 באוקטובר 1986

השאלות הבאות דורשות תשובה: כמה עולה התוכנית הגרעינית? מיהם האנשים העומדים מאחוריה? מי מינה אותם? כמה אנשים מעורבים בקבלת ההחלטה לפרוש נשק גרעיני? מי קובע מהן המטרות שאותן יש לתקוף? מה קורה אם ראש הממשלה משתגע ורוצה ללחוץ על הכפתור? האם מסגרת קבלת ההחלטות >>>

אלי פטל דיוקן שלילי

 

גירסה להדפסה

RSS   צרו קשר   רשימת דיוור   English   חזרה לראש הדף

Created by: Zzzen   Design: eFshar   Copyright © Babel LTD. All rights reserved

בית