בית

בבל , , 4/7/2022

                           

 

פנחס כהן גן מי‮ ‬שנולד‮ ‬עבד‮ ‬אינטלקטואלי‮ ‬ימות‮ ‬כמו‮ ‬כלב‮ ‬סנטימנטלי

מבלי לפגוע בזכויות

תגובה פומבית

20.3.2005


לכבוד עורך "מעריב" מר אמנון דנקנר

לכבוד עורך "מוסף שבת" מר רפי מן

מערכת הנהלה — פקס 03-3610614

רח קרליבך 2, ת"א


הנידון:   תגובה לביקורת שפורסמה במעריב מוסף שבת, עמוד 28 — תחת הכותרת "גורנישט מיט גורנישט" מאת שמעון בוזגלו (המהווה עבירה על חוק לשון הרע).


שלום רב,

נדהמתי לקרוא את דברי השקר של מר בוזגלו, שנמרחים על חצי עמוד. הוא עבר על הדיבר הראשון של הביקורת הקובע שאין להחליף בין הנושא המבוקר לנשוא הביקורת.

בחלק הדן על האמנים הוא מפיץ את בורותו ברבים, וקורא אליה לדגל. הוא מתנהג ככלב המלקק את ידי אדונו האשכנזי ורומס את נשוא ביקורתו המזרחים.

לידיעת קוראי "מעריב", כל האמנים המשתתפים בתערוכה "שפת אם" אינם זקוקים לתערוכה הזו כדי להתפרסם, כולם אוונגרדיים — ולא מסחריים; כמו מר בוזגלו שנאלץ לשקר כדי להתפרנס.

באשר לביקורתו על החלק הטקסטואלי הוא מוכיח שהוא ממש אידיוט. המערב לא המציא שום רעיון פילוסופי מהפכני במשך מאות השנים האחרונות, ההפרטה הסוציולוגית שהאנושות עוברת היא מבורכת, אין לאף  אחד בעלות על כאב, ואין לאף אחד זכות להשפיל נדכא, גם אם שמו בוזגלו.
אינני מכיר את מר בוזגלו, אך אני בטוח שדרכו לא תצלח בעתיד, כי מי שנולד עבד אינטלקטואלי ימות כמו כלב סנטימנטלי.לסיכום: האשכנזים בלחץ כי ספרותם ואמנותם קפואה למעלה מחמישים שנה, והדרך להתבצר היא נטיעת כאוס בין היוצרים המזרחים, ולבוז להם.


 על החתום:

פנחס כהן גן 

אמן עצמאי עכשווי וטוטאלי

ופרופ לאמנות.

(BA, BFA, MFA, PROF)

מען רחוב וילנא 2

 ת"א 63476


 העתק: משרד מבקר המדינה

 ירושלים


פנחס כהן גן: גניאולוגיה

1. נצר לעדת האנוסים מ"אביוני פדותך" טולדו — ספרד 1492.

2. נצר נצרים ל"המדוכאים עלי אדמות", קהילת אמסטרדם 1600-1550

3. נצר למשפחות היהודים (מצד אמי) "מבקשי דרך" שקיבלו את הפריבילגיה לחופש דת ותרבות מעמנואל פוליברט, דוכס סאבויָה, שניתנה בטורינו ביום 4.9.1572  
ברשת מ-26/03/05

cohengan1.jpg

המכתב של פנחס כהן גן

הח'שומה של גורנישט מיט גורנישט

המשך הדיון על "חזות מזרחית" ועל המאמר של שמעון בוזגלו, באתר "העוקץ". >>>

 

יואל כהן המתריע מדימונה

ב-26 באפריל 1986 הותכה ליבת הכור הגרעיני של צ'רנוביל שבברית המועצות לשעבר, וגרמה לתאונה הגרעינית והסביבתית החמורה ביותר בהיסטוריה של המאה העשרים. כמה חודשים אחר כך, ב-5 באוקטובר 1986 פרסם הסאנדיי טיימס הלונדוני כתבה על תוכנית החימוש הגרעיני של ישראל. >>>

דניאל דור עיתונות תחת השפעה

מאז שפרצה אינתיפאדת אל אקצא, התכנסה התודעה הקולקטיבית הישראלית אל אווירת הנכאים הקונצנזואלית של חברה שנכפתה עליה מלחמת אין ברירה. >>>

דליה מרקוביץ' וקציעה עלון מלכת יופי

על קטלוג "מלכת יופי", התערוכה הרטרוספקטיבית של מאירה שמש במשכן לאמנות בעין חרוד באצירת גליה בר אור - מתוך "לקרוא כאישה מזרחית", גליון מס' 11 של "הכיוון מזרח". >>>

ורד נסים נרקיס זקוף

 

גירסה להדפסה

RSS   צרו קשר   רשימת דיוור   English   חזרה לראש הדף

Created by: Zzzen   Design: eFshar   Copyright © Babel LTD. All rights reserved

בית