בית

בבל , , 3/4/2020

                           

 

אלן קאר
Allen Carr photo.jpg

Allen Carr
בריטניה

עד 1983 היה אלן קאר רואה חשבון מצליח, שהתמכרותו לניקוטין הביאה אותו לעשן מאה סיגריות ביום ודחפה אותו אל סף הייאוש. באותה שנה, אחרי אינספור ניסיונות כושלים להפסיק, הוא מצא סוף כל סוף את מה שהעולם כולו חיכה לו: הדרך הקלה להפסיק לעשן.
הגאונות שלו מתבטאת ביכולתו לחסל את החרדות והפוביות שמונעות מאנשים ליהנות מהחיים ולמצותם עד תום, כפי שבא לביטוי מוחשי בספריו השונים, שכולם הפכו לרבי מכר ותורגמו ליותר מעשרים שפות.
כיום הוא מנהל רשת מרפאות כלל-עולמית, ונהנה ממוניטין חסרי תקדים שיצאו לו בשל הצלחתו לעזור למעשנים להיגמל. עשרות אלפי אנשים הגיעו למרפאות של אלן קאר, שמתגאות ב-95% הצלחה, ומציעות החזר כספי למי שלא מצליח להפסיק לעשן.

הדרך הקלה לרדת במשקל

הדרך הקלה לרדת במשקל של אלן קאר מאפשרת לכם ליהנות מאוכל מגוון, לאכול כמה שתרצו ומתי שתרצו וגם לרדת במשקל. >>>

הדרך הקלה להפסיק לעשן

רב המכר הבינלאומי המהפכני שיגרום לכם להפסיק לעשן - לתמיד.
להפסיק לעשן בקלות וליהנות החל מהרגע שמכבים את הסיגריה האחרונה.יותר מ- 7 מיליון עותקים נמכרו בכל העולם. >>>

 

לכו על זה!

לחלק מהדברים שאני עומד לומר תתקשו להאמין. אבל עד שתסיימו לקרוא בספר, לא רק שתאמינו להם, אלא גם לא תבינו איך שטפו לכם את המוח וגרמו לכם להאמין אחרת. >>>

 

"איזה כיף, אני לא מעשן!"

"כדי לשחרר אתכם מהמתח, אומר לכם כבר עכשיו כי בשעת כתיבת שורות אלה, כשבוע לאחר קריאת הספר, עדיין לא חוויתי את אותה הארה שקאר מדבר עליה, וטרם נפטרתי לחלוטין מהתשוקה לעשן. עם זאת, קל לי יותר לחיות בלי הסיגריות בהשוואה לחודש שקדם לקריאה (שגם בו לא עישנתי, אך סבלתי מייסורי גמילה מעיקים)."
אבי גרפינקל על ספרו של אלן קאר "הדרך הקלה להפסיק לעשן", הארץ, ספרים >>>

הורגים את המפלצת

ספר על הפסקת עישון גורס שלא בטחון עצמי או הנאה אחראים לעישון, כי אם מפלצת הניקוטין.
אנינה לייטנר, נענע סטייל >>>

שנה טובה לשר הבריאות

ה"תנ"ך" של נגמלי העישון בעולם, "הדרך הקלה להפסיק לעשן" מאת אלן קאר, שתורגם לעברית ורואה אור בימים אלה בהוצאת בבל - ידיעות אחרונות, הוענק במעמד חגיגי לשר הבריאות, יעקב בן-יזרי. >>>

הדרך הקלה להפסיק לעשן - ספר חדש

"לא מדובר בקסם, הוא מצהיר בהקדמה. ובכל זאת, איפשהו בין הפרק השמיני לתשיעי בספר, הבחנתי שאני מתביישת להדליק סיגריה. קאר, סוג של מטיף בשער, היה רחוק ממני אלפי קילומטרים. ישבתי באוויר הפתוח, לא מסכנת איש בהרעלה פאסיבית, לא נדרשת לכללים חברתיים מנדי-מעשנים. ולא רציתי לעשן."
שיר-לי גולן על ספרו של אלן קאר "הדרך הקלה להפסיק לעשן", YNET >>>

הכל בראש

"לאחר עשרים שנה בהם החזקתי את מקל העשן הדק בין שפתותיי, נפרדתי לשלום מהסיגריה האחרונה. תמיד ידעתי שזה עניין של כח רצון, אבל לפעמים צריך גם דחיפה קלה כדי להפוך מ'מעשנת אחת שתיים ביום גג' ללא מעשנת", אדמית פרא על ספרו של אלן קאר "הדרך הקלה להפסיק לעשן", מתוך הירחון "חיים אחרים" והבלוג של אדמית פרא, רשימות >>>

האדם המורד - מה לסיגריות ולסקס?

"הרבה פחות כיף להיות לא מעשן בעולם שבו אין מעשנים."
רוגל אלפר על עישון ועל אלן קאר, העיר >>>

 

גירסה להדפסה

RSS   צרו קשר   רשימת דיוור   English   חזרה לראש הדף

Created by: Zzzen   Design: eFshar   Copyright © Babel LTD. All rights reserved

בית